Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GTA SA-MP CLEO 3 - Crash [Problem]

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 2276 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siema, mam problem z CLEO 3 do GTA SA. Zainstalowałem, próbowałem wejść na serwer w SA-MP (0.3x) i wyskakuje crash, nie wiem czemu... Za każdym razem crash. pomożecie? Będę wdzięczny.

Pani Kasia

Cleo jest ZABRONIONE w SAMP'ie i na MTA. Jest on cheatem a może ci zadziałać na sampie z innymi modami, niestety

Pani Kasia

Cleo jest ZABRONIONE w SAMP'ie i na MTA. Jest on cheatem a może ci zadziałać na sampie z innymi modami, niestety

Żartujesz...

Na niektórych serwerach jest to zabronione, a na niektórych dozwolone :) Cleo nie musi byc użyte jako cheat, ale np. jako mod pożyteczny na serwery RP jako np. licznik.

Ja kiedyś spokojnie grałem z cleo na SA:MP i nic mi się nie stało, ale na tym serwerze było cleo dozwolone.

Sprawdź czy Cleo 4 też będzie ci crash'ować i wtedy powiedz :) Najlepiej usuń cały folder z GTA.

A może to po prostu wina twoich modów(np. źle wgranych)

Właśnie chodzi o to że żadnego moda jeszcze nie zainstalowałem. A w CLEO 4 wywala błąd przy instalacji ... " Error opening file for writing,

C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\CLEO.asi.

Znajdź innego Cleo i z innej strony i sprawdź czy to pomoże.

polecam Cleo 4 bo jest więcej modów na nowszą wersje

@UP

Możliwe że na niektorych jest to dozowlone ale czy dozowlone jest wgrać do cleo moda GOD ? no własnie

Pani Kasia

Zwykłe GTA się nie włącza ;_; Bo od kiedy zainstalowałem GTA, cały czas grałem w SAMP, nawet nie próbowałem włączać ;D

Najłatwiej to odinstaluj Cleo bo jak ja to mam to tak mi gta scina że tego się wyobrazić nie da a kompa mam dobrego i nawet jak odinstalujesz cleo to i tak będą lagi.

Reinstall GTA i radziłbym poszukac jakiś inny serwer np. na MTA są fajne:

Twisted Gamers

FFS

CIT

itp.

Pani Kasia

Lagów nigdy nie miałem z CLEO, próbowałem wszystkiego ale dalej Crash przy wejściu na serwer... Napewno nie ma jakiegoś sposobu?

Jest jakiś postęp, pobrałem inny CLEO, wrzuciłem, włączyłem SAMP i wszedlem na jakis serwer i gra zaczęła się przynajmniej ładować ;D Ten pasek pod napisem San Andreas Multiplayer. Ale na końcu ładowania wywala crash ...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...