Skocz do zawartości

Instalacja GTA IV na Windows 8 i Konto Live Off-Line

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1656 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siema.

W tym poradniku dowiecie się jak zainstalować GTA IV na Windows 8, a następnie utwożyć konto Off-Line w usłudze Games for Windows.

Zaczynamy.

By zainstalować GTA IV na Windows 8 musimy pobrać najnowszą wersję Games for Windows Marketplace dostępną pod poniższym linkiem.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=201134

Po pobraniu, uruchamiamy i instalujemy cały pakiet przedstawiony w oknie instalacji.
Gdy już klient Live będzie zainstalowany uruchamiamy instalator w trybie zgodności z Windows XP (PPM na plik setup.exe znajdujący się na płycie, po czym wybieramy "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność"). Dzięki temu powinniśmy bez przeszkód zainstalować grę.

Teraz czas utworzyć konto Live.

Jeśli nie chcecie mieć konto sieciowego (Off-Line) należy wybrać w panelu Games For Windows podczas uruchamienia gry opcję "Utwórz nowe konto", a następnie zjechać na dół tekstu i kliknąć odnośnik w tekście "Utwórz konto lokalne".

Piszę o tym ponieważ w starszych wersjach klienta rozpowszechnianych wraz z płytą opcja ta nie była aż tak zamaskowna. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Pani Kasia

Pani Kasia

yep działa...
zainstalowałem wersję ze steama, zainstalowało mi te directx'y i inne pierdoły. i mam error :

seculauncher failed to start application 2000

niby jest to błąd związany z Visual C++ 2005 Redistributable, więc reinstalowałem to, pobrałem wersję 32bitową (mam system 64bitowy) i na odwrót. Nic nie pomogło.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Pani Kasia

Siema.

W tym poradniku dowiecie się jak zainstalować GTA IV na Windows 8, a następnie utwożyć konto Off-Line w usłudze Games for Windows.

Zaczynamy.

By zainstalować GTA IV na Windows 8 musimy pobrać najnowszą wersję Games for Windows Marketplace dostępną pod poniższym linkiem.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=201134

Po pobraniu, uruchamiamy i instalujemy cały pakiet przedstawiony w oknie instalacji.

Gdy już klient Live będzie zainstalowany uruchamiamy instalator w trybie zgodności z Windows XP (PPM na plik setup.exe znajdujący się na płycie, po czym wybieramy "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność"). Dzięki temu powinniśmy bez przeszkód zainstalować grę.

Teraz czas utworzyć konto Live.

Jeśli nie chcecie mieć konto sieciowego (Off-Line) należy wybrać w panelu Games For Windows podczas uruchamienia gry opcję "Utwórz nowe konto", a następnie zjechać na dół tekstu i kliknąć odnośnik w tekście "Utwórz konto lokalne". 

Piszę o tym ponieważ w starszych wersjach klienta rozpowszechnianych wraz z płytą opcja ta nie była aż tak zamaskowna. :)

Działa ale ja mam problem z spolszczenie bo gdy pobieram to klikam i wyskakuje mi aby znaleźć wersje dla twojego komputera skontaktuj się z wydawcą oprogramowania!! pomocy jeśli ktoś wie jak to naprawić nie napisze albo podeśle link do pobrania !! 

Edytowano przez StefanMSMS

No cóż, to poradnik do instalacji GTA IV na Win8, ale o tym, że gra i tak się nie uruchomi autor nie wspomniał :3

Mustang is maj konik

9EN2PJt.png

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1656 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...