Skocz do zawartości

[Skrypt] Losowy Teleport - Przycisk/Button

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 590 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

Random Teleport

Witam, chciałbym wam zaprezentować no nie pierwszy, który robiłem skrypt, bo kilka edytowałem i bawiłem się tym.

Jest to bardziej rozbudowany skrypt na losowy teleport, nie jest on zrobiony na zasadzie tabliczki, ale przycisku :)

Myślę, że wam się spodoba :D

Funkcje

- możliwość edytowania zasięgu teleportu

- efekty przy teleportacji

- po teleportacji informacja na jakie koordynaty gracz został teleportowany 

- możliwość edytowania bloku na jakim ma stać przycisk

- możliwość edytowania czasu / siły / efektu przy teleportacji

- możliwość edytowania wiadomości przy teleportacji

Permissions

- pex.stp

Download:

Pastebin:

http://pastebin.com/m8AdrtgT

Raw:

http://pastebin.com/raw.php?i=m8AdrtgT

Dla drogiej administracji:

Mógłbym prosić o zdjęcie te 5% ostrzeżeń ? ;)

Edytowano przez SizZxD

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

Pani Kasia

Nic ciekawego, było wiele razy na forum. Nawet w lepszych wersjach, lecz większość to po prostu losowy teleport bez zbędnych dodatków.

No cóż, skrypt jest słaby. Wymyśl coś ciekawego, a następnie zrób to jak najlepiej się da :-)

P.S Wątpię, aby moderator zdjął ci 5% za udostępnienie pliku, lecz możesz do jakiegoś napisać :)

Nic ciekawego, było wiele razy na forum. Nawet w lepszych wersjach, lecz większość to po prostu losowy teleport bez zbędnych dodatków.

No cóż, skrypt jest słaby. Wymyśl coś ciekawego, a następnie zrób to jak najlepiej się da :-)

P.S Wątpię, aby moderator zdjął ci 5% za udostępnienie pliku, lecz możesz do jakiegoś napisać :)

Akurat Twoje wypowiedzi są zawsze negatywne w takich typu tematach, chodziło mi o to, że przy Twoich skryptach mój to gówno :)

Tak wiem, że jest słaby, rzadko się tym bawię, zauważ, że skrypty, który gracze wrzucali, mówię teraz o losowym tp, zawsze były na tabliczkach.

Możliwe, że jest ale wątpię i nie wiem, nie wmawiam, że nie ma ale po prostu wrzuciłem mój, który jest na przycisk. Wszystkie skrypty na losowy

teleport który gracze wrzucali na MPC były na tabliczkach. 

Ale wiesz.. fejm jest wszędzie ;_; Ty jesteś wielki skrypciarz ;_; Chociaż Twoje skrypty przy pewnej osobie po prostu wymiękają ;)

Chcąc nie chcąc sam wiem, że mój skrypt, który wrzuciłem jest słaby. Ale zauważ, że sporo osób nie wie jak zrobić np. losowy teleport na przycisk,

żeby gracze nie mogli go samemu zrobić. Mam na myśli postawienie przycisku na ścianie i obojętnie na czym i Cie teleportuje w losowe 

koordynaty. W moim przycisk musi stać na gąbce albo na endstone, dlaczego? Że te bloki są przy wyłączonym endzie i gąbka, są niedostępne w 

grze survival. Jedynie poprzez pluginy dodające crafting tych itemów albo coś innego jeszcze.

No ale dzięki chociaż za wypowiedź ;) Cześć.

PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

Pani Kasia

Nie każda moja wypowiedź jest negatywna. Jak nawet po kimś ostro jadę to nie mam na celu poniżania go tylko zachęcenie do przyłożenia się, aby powstało coś dobrego. Nie uważam moich skryptów za cuda, są to po prostu jakieś tam skrypty, o które prosiło mnie wiele użytkowników, a że takich nie było to napisałem jak miałem chwile i nawet mi się przydały. Może i większość była na tabliczkach, lecz kilka było także na przycisk + warunek (przycisk musi być położony na jakimś bloku), tak jak u Ciebie to jest.

Hah, jestem wielki skrypciarz. To się uśmiałem. Jestem nikim, robię to dla zabawy i nie uważam się za kogoś lepszego. Pewnie mowa o dzikoysku, który spędził kilka miesięcy na pisaniu UC2 :-)

Życzę powodzenia :)

Mówiłem to z ironią, ale pewnie tego nie rozpoznałeś i nie nie mówię o dzikoysku ;)

Na pewno byś się domyślił jak byś troszkę pomyślał :P

Hah, no cóż. Nie zauważyłem ironii, bo myślałem, że to jest kolejna taka sama wypowiedź użytkownika tego forum o mojej osobie. Skoro nie mówisz o dzikoysku to nie wiem o kim wspomniałeś. Nie znam lepszego od dzikoyska ^^

Jeszcze co do skryptu to mógłbyś dodać jakieś bardziej rozbudowane opcje, np. te z SkriptPlus.

Pani Kasia

przydane bo po co plugin na to dodatkowy dodawac :)

Zapraszam na serwer MineCraft

[skyBlock][NoPremium][NoHamachi][NoWhiteList] ForestCraft

IP: forestcraft.maxc.pl

Zapraszam :)

Dziękuje, że przynajmniej Ty doceniasz to co dopiero zaczynam i nie krytykujesz :)

Mówiłem to z ironią, ale pewnie tego nie rozpoznałeś i nie nie mówię o dzikoysku  ;)

Na pewno byś się domyślił jak byś troszkę pomyślał  :P

Pani Kasia

Fany Skrypt

Edytowano przez Rayso.
!

Hah, no cóż. Nie zauważyłem ironii, bo myślałem, że to jest kolejna taka sama wypowiedź użytkownika tego forum o mojej osobie. Skoro nie mówisz o dzikoysku to nie wiem o kim wspomniałeś. Nie znam lepszego od dzikoyska ^^

Jeszcze co do skryptu to mógłbyś dodać jakieś bardziej rozbudowane opcje, np. te z SkriptPlus.

Nie bardzo wiem  co dodaje skriptplus, znam tylko możliwości skryptu. 

Jednakże wiem tylko, że w skriptplus można dodawać nowe receptury craftingu.

To akurat musiałbyś się pobawić worldguardem ;)

Dom otoczony przyciskami np. ktoś postawił by sobie przycisk gdziekolwiek i mógłby się teleportować :)

Specjalne jest na pewien blok, który jest normalnie nie dostępny np. gąbka czy endstone. ;)

Dzienkuję Wykorzystam na moim serwerze

Fajny Skrypcik, ale takich skryptów jest bardzo

dużo na serwerach i na MpcForum...

Ale Leci + za chęci :)

Jak to pobrać ? Bo klikam w linki i Download i nie działa :(

Musisz posiadać plugin skript, kopiujesz to co w pastebinie (kod) ten na dole (są 2 pola tekstowe, kopiujesz to pole 2, na dole) wklejasz np do notatnika i zapisujesz pod nazwą :  [nazwa].sk np : teleport.sk i wklejasz do folderu przeznaczonego na skrypty

przydane bo po co plugin na to dodatkowy dodawac  :)

Po to żeby ograniczyć lagozaury na serwerze? ;)

@topic Skoro zaczynasz to jest nawet w porządku, naucz się Javy i pisz pluginy ;) Bo skrypty to potworne lagozaury są

Edytowano przez Diegool

r9wfFzB.png

@up TY Chory pojebie czemu odkopujesz wszystkie tematy!!

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 590 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...