Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mistrzostwa Świata 2014r.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1922 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

mistrzostwa-swiata-2014-grupy-brazylia_1

12 czerwca mecz otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia vs Chorwacja.

Który zespół waszym zdaniem jest obecnie najlepszy i będzie głównym kandydatem do zwycięstwa w finale MŚ 2014r.

805491408806070489277.png

Pani Kasia

Myśle, że tradycyjnie od kilku lat Hiszpania, Brazylia bo gra u siebie, wiadomo Niemcy i wydaje mi się, że Portugalia może wypaść w miare dobrze, bo Ronaldo chce coś osiągnąć z reprezentacją. No i jeszcze jakiś czarny koń, może Włochy albo Holandia? :D

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

12 czerwca mecz otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia vs Chorwacja.

Który zespół waszym zdaniem jest obecnie najlepszy i będzie głównym kandydatem do zwycięstwa w finale MŚ 2014r.

Na pewno nie Polska xD

Ja stawiam na Hiszpanię.

Pani Kasia

Myśle, że tradycyjnie od kilku lat Hiszpania, Brazylia bo gra u siebie, wiadomo Niemcy i wydaje mi się, że Portugalia może wypaść w miare dobrze, bo Ronaldo chce coś osiągnąć z reprezentacją. No i jeszcze jakiś czarny koń, może Włochy albo Holandia? :D

Mnie się wydaję,że czarnym koniem może być Belgia :)

Mnie się wydaję,że czarnym koniem może być Belgia :)

Być może. Też mają w miare spoko piłkarzy grających w dobrych klubach

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Być może. Też mają w miare spoko piłkarzy grających w dobrych klubach

No i właśnie o to chodzi,że takie małe państewko zakwalifikowało się do MŚ,ba na pewno wyjdą z grupy!

A Polska? Nadal gra lipę ze swoim śmiesznych "trenerem",a później się będą dziwić,że nie zakwalifikowali się do ME 2016r -.-

Pani Kasia

Beliga : Courtois, Hazard, Fellaini, Kompany. Z głowy pisałem.

Według mnie Brazylia. Pokazali co potrafią na pucharze konfederacji. Mają bardzo silny zespół i oczywiście wsparcie kibiców.

Według mnie w tych mistrzostwach o pierwsze miejsce może powalczyć Argentyna , a czarnym koniem może być Belgia :)

Belgia odpadnie w 1/8. Po 1, to pierwszy taki duży turniej dla 90% zawodników, których trener weźmie na tegoroczne MŚ( Hazard,Courtois,Mignolet,Lukaku,Benteke,De Bruyne). Po drugie w 1/8 trafią najprawdopodobniej na Portugalczyków.

Things have changed. Forever.

314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Pani Kasia

Dzisiaj Luiz Felipe Scolari ogłosił skład reprezentacji Brazylii na MŚ w której nie znaleźli się między innymi Luis Felipe i Miranda.Jak dla mnie to jest trochę śmieszne,ponieważ Miranda razem z Silva tworzyli by świetny duet defensorów.

Jak zawsze stoję za Hiszpanią.

Mam nadzieję,że wyłoni nam się też jakis czarny koń co namiesza porządnie :)

­

mmymfHd.png

Hiszpania, Brazylia, Niemcy, Włochy. 

Chciałbym, aby Belgia poradziła sobie jak najlepiej.

Ten mundial należy di Belgii

Obecnie mają najlepszy skład w historii, a sama gra reprezentacji Belgii robi wrazenie

Belgia zajdzie wysoko, ale nie ma szans aby wygrała. Owszem skład mają dobry, ale przy takiej Hiszpanii, Argentynie, Brazylii nie mają szans.

@UP

Hiszpania była potęga dzięki Iniescie, Xavim, Casillasowi, Torresowi, Puyolowi, a teraz ci wyżej wymienieni piłkarze są po 30-stce i grają 2x gorzej niż z przed dwóch lat także sukcesem będzie jak Hiszpania dojdzie do 1/2

zresztą porażka Hiszpani 3 do 0 z Brazylią mówi wszystko.

Brazylia jest faworytem tych mistrzostw

Belgia czarnym koniem

Chile białym koniem

a Hiszpania szarym :)

Włosi i Holendrzy maksymalnie wyjdą jedynie z grupy

Francja może dojść do 1/2

Niemcy nie mają w składzie porządnego napastnika także 1/4 lub 1/2 finału max

@UP

Hiszpania była potęga dzięki Iniescie, Xavim, Casillasowi, Torresowi, Puyolowi, a teraz ci wyżej wymienieni piłkarze są po 30-stce i grają 2x gorzej niż z przed dwóch lat także sukcesem będzie jak Hiszpania dojdzie do 1/2

zresztą porażka Hiszpani 3 do 0 z Brazylią mówi wszystko.

Brazylia jest faworytem tych mistrzostw

Belgia czarnym koniem

Chile białym koniem

a Hiszpania szarym :)

Włosi i Holendrzy maksymalnie wyjdą jedynie z grupy

Francja może dojść do 1/2

Niemcy nie mają w składzie porządnego napastnika także 1/4 lub 1/2 finału max

Hiszpania nadal jest najlepszym zespołem świata. Nie można określać zespołu po jednym przegranym/wygranym turnieju. Wszyscy ich krytykowali na ME 2012, a w Finale tak odpalili, że Włosi mogli tylko stać i patrzeć jak się gra piłką. Hiszpańska piłka jest najlepsza na świecie, nie ma co do tego wątpliwości.

Po za tym Iniesta gra nadal zajebiście, a na miejsce Xaviego (który umówmy się lata świetności ma już za sobą) są inni. Fabregas, Mata, Isco, Thiago (o ile są powołani)

Francja jak wyjdzie z grupy to mają udany występ. Mocnego składu to oni nie posiadają.

Co do Brazylijczyków - masz rację. Umówmy się - mają najlepszą obronę ze wszystkich drużyn Alves - D. Luiz / Dante - T. Silva - Marcelo. Atak również nie najgorszy, bo Neymar, który może zostać gwiazdą tego turnieju, Hulk i Fred. Swoją moc pokazali przeciwko Hiszpanii w finale pucharu konfederacji, ale tak jak pisałem. Wpadki się zdarzają.

Nie skreślał bym Argentyny. Dużo bukmacherów daje im szanse na finał

Messi, Di Maria, Aguero, Lavezzi, Pastore, Mascherano, Demichelis, Zabaleta, Higuain

@UP

Argentyna również jest kandydatem do wygrania całego turnieju

Atak: Messi - Aguero będzie chyba najmocniejszym atakiem w historii tych rozgrywek

Messi napewno będzie chciał w tych mistrzostwach udowodnić że jest najlepszy

Di Maria jest w najlepszej formie i potrafi strzelać bramki :)

Ale co do Hiszpanii i Niemiec to słabo ich widze..

Hiszpanie jedynie Torres może uratować ale nie wiadomo jak będzie grał bo gdy będzie takim napastnikiem jak w Chelsea to już lepiej na atak postawić Casillasa :)

Choć trzeba pamiętać że w poprzednim mundialu był królem strzelców

Kandydatów do wygrania mistrzostw jest trzech

1. Brazylia

2. Argentyna

3. Belgia (warto obejrzeć ich mecz ze Szewcją w którym wygrali 2:0 ale styl gry jest porównywalny do obecnego Liverpoolu)

i warto podkreślić że cały skład w Belgii jest w wysokiej formie

De Bruyne gra jak Iniesta

Lukaku jest napastnikiem kompletnym

Hazard wykorzystuje każdą okazje na bramke

Kompany doskonale prowadzi linie obrony

a Courtois jest obecnie najlepszym bramkarzem świata

Wątpię aby w fazie grupowej Belgia miała choć jedną straconą bramke :)

Z POSZCZEGÓLNYCH GRUP WYJDZIE:

A| 1.Brazylia 2.Chorwacja

B| 1.Hiszpania 2.Chile

C| 1.WKS 2.Kolumbia

D| 1.Anglia 2.Uragwaj

E| 1.Francja 2.Szwajcaria

F| 1.Argentyna 2.Nigeria

G| 1.Niemcy 2.Portugalia

H| 1.Belgia 2.Rosja

JOSE MOURINHO WYTYPOWAŁ REPREZENTACJE KTÓRE WYJDĄ Z GRUPY:

I tak z grupy A z pierwszego miejsce wyjdą gospodarze - Brazylia. Drugie miejsce według Mourinho zajmie reprezentacja Meksyku. Do domu pojadą więc Kamerun i Chorwacja.

W grupie B trener Chelsea stawia na swoich przyjaciół. Pierwszeństwo daje obrońcy tytułu - reprezentacji Hiszpanii. W kadrze La Furia Roja gra kilku jego byłych podopiecznych z Realu Madryt. Z kolei drugą lokatę, mają według Portugalczyka zająć - Holendrzy, na ławce których będzie Louis van Gaal, z którym Mou pracował kiedyś w Barcelonie. Wychodzi na to, że Chile i Australia odpadną.

Dość sensacyjnie według Mourinho ma być w grupie C, gdzie Wybrzeże Kości Słoniowej i Grecja mają okazać się lepsze od uważanej za czarnego konia turnieju Kolumbii oraz Japonii.

Grupa D ma okazać się śmiertelna dla Urugwaju i Kostaryki. Najlepsza będzie Anglia, a drugie miejsce zajmą Włosi. - Gdybym powiedział, że Anglicy odpadną pewnie nie pozwolono by mi pracować dłużej w Chelsea - żartuje Mourinho.

Szkoleniowiec The Blues nie wierzy, żeby ponownie reprezentacja Francji miała nieudany turniej, dlatego to Trójkolorowi i Szwajcaria wyjdą zwycięsko z batalii w grupie E. Z Brazylią pożegnają się według Jose - Ekwador oraz Honduras.

W grupie F najlepsi mają być Argentyńczycy i Nigeryjczycy. Według Mourinho z mistrzostw po pierwszej fazie odpadną Iran i Bośnia

Najbardziej uczuciowo JM podchodzi do tego co stanie się w grupie H, gdzie gra jego Portugalia. Słynny trener uważa, że pierwsze miejsce zajmą Niemcy, a jego rodacy do końca, ale zwycięsko, będą się bić o drugie miejsce z USA. Tym samym poza turniejem ma wylądować również Ghana.

W ostatniej - grupie H The Special One widzi niespodziankę. Pierwsza według niego ma być Rosja. Dopiero drugie miejsce Mourinho rezerwuje dla Belgii, którą wielu widzi nawet w finale. Wynika z tego, że po fazie grupowej na urlopy udadzą się jeszcze reprezentacje Algierii i Korei Południowej.

40922277020460886480.jpg

A ja jestem za Hondurasem, Kolumbią i Urugwajem. 

Nie wiem czemu, ale ot tak, po prostu będę im kibicował :D

Ja jestem za Belgią bo czytałem że diego lopez będzie na bramie w Hiszpani...

Obecnie Diego Lopez jest w lepszej formie niż Casillas

Ale w poprzednim mundialu Casillas bronił fenomenalnie więc gdybym był selekcjonerem Hiszpanii postawił bym na Ikera

40922277020460886480.jpg

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...