Skocz do zawartości

Koniec Mangi Naruto?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1401 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Kiedy Naruto co chwile gdzieś wyjeżdżał z wioski żeby trenować to Sasuke latał sobie z Orochimaru żeby mu moc dał. Poza tym nawet z przeszłości, retrospekcji Naruto można wywnioskować że zawsze chciał przebić Sasuke bo ten był od niego lepszy i co chwile starał mu się dorównać..

00Ydvwv.png

Pani Kasia

Nie sprzeczajmy się o to lel. Mnie osobiście szkoda że koniec już Naruto :(

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

Moje poradniki(Programowanie stron):

W 700 chapterze kto z kim ma dzieci?

Wiem, że naruto z hinatą, sakura z sasuke, ino z sai, shikamaru z temari. 

Generalnie to zakonczenie naruto jest moim zdaniem srednie. Moze nie jakieś tragiczne, ale strasznie przewidywalne i nudne

XrgAYyk.png

Pani Kasia

W 700 chapterze kto z kim ma dzieci?

Wiem, że naruto z hinatą, sakura z sasuke, ino z sai, shikamaru z temari. 

Generalnie to zakonczenie naruto jest moim zdaniem srednie. Moze nie jakieś tragiczne, ale strasznie przewidywalne i nudne

Choji ma z tą czarną laską z wioski piasku, a sakura na pewno ma dziecko z sasuke? Zdawało mi się, że sasuke odszedł z wioski - sakura się go nawet pytała czy może z nim iść, ale finalnie tego nie zrobiła, podziękował jej i tyle.

Choji ma z tą czarną laską z wioski piasku, a sakura na pewno ma dziecko z sasuke? Zdawało mi się, że sasuke odszedł z wioski - sakura się go nawet pytała czy może z nim iść, ale finalnie tego nie zrobiła, podziękował jej i tyle.

na 100℅ :-) ta mała jest córką sakury i sasuke, nawrt jest scena, jak mówi o swoim tacie :-) (w japonii, jak ktoś o tobie mówi, to przyjmują, że albo się kicha albo słyszy to, tak jak u nas się mówi, że ktoś nas obgaduje, to szczypią uszy :-). Dlatego też sasuke coś usłyszał) na dodatek czrne włoski i charakterek o tym świadczy :-)

Edit. Dodatkowo powiedział, jak odchodził z wioski w 699 chap do sakury ''zobaczymy się gdy wrócę'' ^^

Potomstwo wygląda następująco :p :

Hinata &naruto- dwójka dzieci chłopiec i dziewczynka

Sasuke i sakura- jedna dziewczynka

Shikamaru i temari- jeden chłopiec

Ino i sai - córeczka

Chouji i opalona laska z wioski piasku- córka

Zastanawiam się tylko z kim "brewka" ma syna :p może z ten ten?

Ah, tak mi się jakoś smutno zrobiło. Mimo iż zakończenie takie, jak chciałam, to jednak szkoda, że to już koniec :-)

Pani Kasia

@Wredna to nie koniec xD będzie kolejny sezon Naruto Nowa Era ;)

Nie? Nie będzie? Seria spin-offów nie jest kontynuacją. Po prostu zrobią coś na wzór historii z Lee, czyli bohater poboczny w centrum uwagi. W tym wypadku małolaty i każdy rozdział/wydanie będzie przeważnie jedną historią. Drugi z kolei będzie dot. Kakashiego.

Nawet gdyby coś takiego zrobili, to nie było by już to samo naruto.

Wszystko kiedyś się kończy :-) dobrze, że kishimoto chociaż zaoferował nam happy end :-)

ja bardziej zainteresowałbym się takim tylko częściowym happy endem, ale po prostu mam taki gust. Lubie ciekawe rozwiązania, zakonczenie naruto bylo bardzo przewidywalne.

XrgAYyk.png

ja bardziej zainteresowałbym się takim tylko częściowym happy endem, ale po prostu mam taki gust. Lubie ciekawe rozwiązania, zakonczenie naruto bylo bardzo przewidywalne.

Gdyby zakonczenie bylo inne, gryzło by się ze wszystkimi ideami, w które przez 15 lat mangi wierzył naruciak :-) musiał być happy end, przynajmniej jeśli chodzi o team 7 :-)

Pani Kasia

spoiler wszystkiego kakashi był hokage ale umarł i 7 jest naruto ma dzieci z hinatą stracił rękę w pojedynku z sasuke ( on też stracił ) sasuke ma dziecko z sakurą nie musicie dziękować

Edytowano przez 1996_kb/s

"Życie nauczyło mnie,że jeśli jesteśmy nielubiani lub nienawidzeni,to nie za nasze wady,lecz za nasze zalety"

spoiler wszystkiego kakashi był hokage ale umarł i 7 jest naruto ma dzieci z hinatą stracił rękę w pojedynku z sasuke ( on też stracił ) sasuke ma dziecko z sakurą nie musicie dziękować

kakashi nie umarł

XrgAYyk.png

Gdyby zakonczenie bylo inne, gryzło by się ze wszystkimi ideami, w które przez 15 lat mangi wierzył naruciak :-) musiał być happy end, przynajmniej jeśli chodzi o team 7 :-)

I tak sie gryzie bo Naruto kochał sie w Sakurze od samego początku a tu nagle z tą głupią Hinatą;x

"Upadli powstaną"

I tak sie gryzie bo Naruto kochał sie w Sakurze od samego początku a tu nagle z tą głupią Hinatą;x

No niekoniecznie :-). W ostatniej wojnie bardziej zbliżyli się do siebie i naruto zauważył w niej coś więcej :-) nie było to pokazane dosłownie, ale można wnioskować bo scenach z ich udziałem.

Słyszałam plotki, ze mają właśnie wyjśc spin offy z dzieciakami bohaterów oraz film. Orientuje się ktoś, czy to prawda ora kiedt wyjdą?

Btw. Teraz mnie zaczeła zastanawiać jedna rzec. Mała uchiha piwiedziala ''on i ja mamy coś wspólnego, pezynajmniej jeśli chodzi o tate'' zabrzmiało to tak, jakby mielu wspólnego :D

No niekoniecznie :-). W ostatniej wojnie bardziej zbliżyli się do siebie i naruto zauważył w niej coś więcej :-) nie było to pokazane dosłownie, ale można wnioskować bo scenach z ich udziałem.

Słyszałam plotki, ze mają właśnie wyjśc spin offy z dzieciakami bohaterów oraz film. Orientuje się ktoś, czy to prawda ora kiedt wyjdą?

Btw. Teraz mnie zaczeła zastanawiać jedna rzec. Mała uchiha piwiedziala ''on i ja mamy coś wspólnego, pezynajmniej jeśli chodzi o tate'' zabrzmiało to tak, jakby mielu wspólnego :D

Tak. Wyjdzie wyjdzie movie i spin off o których wspomnialas

XrgAYyk.png

http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Naruto_7:_The_Last

Tak. Wyjdzie wyjdzie movie i spin off o których wspomnialas

Kiedy?

Edit. Czytałam, że film ma być właśnie o miłości naruto i hinaty i bedzie zapowiadał kontynuacje naruto. :-)

Ps. Wybaczyć za brak kode jestem na tablecie u za chiny nie moge tego ogarnąc.

Tutaj się dowiecie wszystkiego o zakończeniu:

Mnie najbardziej zaskoczyło ze Ino ma dziecko z Saiyem xDDD

"Upadli powstaną"

Tutaj się dowiecie wszystkiego o zakończeniu:

Mnie najbardziej zaskoczyło ze Ino ma dziecko z Saiyem xDDD

A mnie nie :p przecież jak tylko sai dołączył do tean 7 to ino robiła do niego maślane oczy i było kilka małych scenek, które mogły świadczyć o tym, że mają się ku sobie :p

Mnie bardziej zastanawia ta mała wersja lee :p czy to jego syn, czy uczeń-fanatyk :p

Super mimo tego, iż wcześniej zdementowałem plotki na temat śmierci Kakashiego i tak ktoś wejdzie w temat i napisze, że Kakashi umarł. -.-

na dodatek czrne włoski i charakterek o tym świadczy

Tutaj Wredna ma rację, jak zobaczyłem tą dziewczynkę pierwszy raz od razu pomyślałem, że to dziecko Sakury i Sasuke jednakże to odejście Sasuke z wioski zbiło mnie całkowicie z tropu. Generalnie trochę słabe zachowanie żeby zostawiać dziecko. -.-

Tak wyjdą spin-offy oraz film pełnometrażowy The Last: Naruto The Movie - tutaj trailer; https://www.youtube.com/watch?v=XBI6TwbWUuc

Co ciekawsze film ma premierę szóstego grudnia tego roku. :D

Edit.

Edit. Czytałam, że film ma być właśnie o miłości naruto i hinaty i bedzie zapowiadał kontynuacje naruto. :-)

Film ma być początkiem projektu otwarcia nowej ery naruto, czyli spin-offów. ;d (tak to wygląda w moim przekonaniu, być może się mylę bo co do tego nie jestem pewien)

http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Projekt_Otwarcia_Nowej_Ery_Naruto

Edytowano przez Hatu?!

Może i wątek będzie związany z Hinatą, ale to nie będzie kontynuacja *lub ewentualna zapowiedź. Cała historia będzie miała miejsce między 699 i 700 rozdziałem. I co do Twojego pytania o spin offy. Dwa zapowiedziano:

• Jak zauważyłaś o dzieciach Boruto itd..
  • O Kakashim.

Póki co tylko tyle. Reszta to spekulacje fanów. meh, piszę to 2 raz ;c

*Dodane po czasie.

Naruto ma dziecko z Hinatą a Sakura z Sasukę, któż by się tego spodziewał?!...Mam wrażenie, że autor pisał te ostatnie rozdziały na odwal i wybrał naprawdę żałosne i przewidywalne zakończenie.To anime byłoby 100 razy lepsze gdyby nazywało się "Shinobii" A nie "Naruto", bo wtedy nie byłoby jednego określonego głównego bohatera i nie wiadomo by było kto zginie i tak dalej.Nagato (Pain) nie mając opanowanego do końca Rinnengana mógł bez problemu pokonać oddział ANBU składający się z kilkudziesięciu osób, ale już nie mógł poradzić sobie z nastolatkiem z ogoniastą bestią, tylko dlatego, że przecież Naruto nie mógł wtedy zginąć.Nie ważne czy Naruto walczy z geninem czy z legendarnym shinobii, zawsze wygra, bo po prostu nie może zginąć, kompletna głupota zabijająca całą fabułę.Już lepiej jakby nazwali to "Sasuke".Ile razy można powtarzać postać nastolatka, który nigdy się nie poddaje i tak dalej? Mam nadzieje, że pójdą po rozum do głowy i będą kontynuować serię, ale po śmierci Naruto.

Naruto ma dziecko z Hinatą a Sakura z Sasukę, któż by się tego spodziewał?!...Mam wrażenie, że autor pisał te ostatnie rozdziały na odwal i wybrał naprawdę żałosne i przewidywalne zakończenie.To anime byłoby 100 razy lepsze gdyby nazywało się "Shinobii" A nie "Naruto", bo wtedy nie byłoby jednego określonego głównego bohatera i nie wiadomo by było kto zginie i tak dalej.Nagato (Pain) nie mając opanowanego do końca Rinnengana mógł bez problemu pokonać oddział ANBU składający się z kilkudziesięciu osób, ale już nie mógł poradzić sobie z nastolatkiem z ogoniastą bestią, tylko dlatego, że przecież Naruto nie mógł wtedy zginąć.Nie ważne czy Naruto walczy z geninem czy z legendarnym shinobii, zawsze wygra, bo po prostu nie może zginąć, kompletna głupota zabijająca całą fabułę.Już lepiej jakby nazwali to "Sasuke".Ile razy można powtarzać postać nastolatka, który nigdy się nie poddaje i tak dalej? Mam nadzieje, że pójdą po rozum do głowy i będą kontynuować serię, ale po śmierci Naruto.

To o czym piszesz, to charakterystyka gatunku shounen. Tak już jest i będzie niezmiennie.

Super mimo tego, iż wcześniej zdementowałem plotki na temat śmierci Kakashiego i tak ktoś wejdzie w temat i napisze, że Kakashi umarł. -.-

Tutaj Wredna ma rację, jak zobaczyłem tą dziewczynkę pierwszy raz od razu pomyślałem, że to dziecko Sakury i Sasuke jednakże to odejście Sasuke z wioski zbiło mnie całkowicie z tropu. Generalnie trochę słabe zachowanie żeby zostawiać dziecko. -.-

Tak wyjdą spin-offy oraz film pełnometrażowy The Last: Naruto The Movie - tutaj trailer; https://www.youtube.com/watch?v=XBI6TwbWUuc

Co ciekawsze film ma premierę szóstego grudnia tego roku. :D

Edit.

Film ma być początkiem projektu otwarcia nowej ery naruto, czyli spin-offów. ;d (tak to wygląda w moim przekonaniu, być może się mylę bo co do tego nie jestem pewien)

http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Projekt_Otwarcia_Nowej_Ery_Naruto

Ale przecież sasek nie odszedł z wioski :-). Tzn na końcu 699 tak, mimo to zapowiedział sakurze, że wróci- no i jak widać powrót był owocny :p a to, że nie pokazali go wśród rodziny tylko w jakimś lesie (podejerzewam, że misja lub coś w ten deseń) miało pewnie na celu zachowanie jego ''image'' :p groźnego i niedostępnego, a nie sweet tatusia i męża :-)

Z niecierpluwością czekam na mikołajki i premiere filmu :-). Ciekawe kiedy u nas ''zagości''.

Z niecierpluwością czekam na mikołajki i premiere filmu :-). Ciekawe kiedy u nas ''zagości''.

Pewnie po roku wraz z premierą dvd/bd. Nie widziałem by dodawali wersje kinowe lub jakaś grupa, czy to angielska, czy polska tłumaczyła z takiego źródła.

Co do filmu, Skupi się na młodszej siostrze Hinaty - Hanabi. I będzie miał swoją specjalną premierę.(źródło)

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1401 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...