Skocz do zawartości

Spis Botów + Tutoriale, sprawdź zanim napiszesz temat lub posta

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 614 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Oj dzieciaki...

Po co Jackowi te wasze 10 lvl z plate setami ? Nie bójcie sie , jeszcze nikomu nic nie "haknoł".

Poza tym , jestem pewien że wyskakuje Ci "win.delf32" czy coś w tym stylu , prawda ?

lolheadz.png

Pani Kasia

Oj dzieciaki...

Po co Jackowi te wasze 10 lvl z plate setami ? Nie bójcie sie , jeszcze nikomu nic nie "haknoł".

Poza tym , jestem pewien że wyskakuje Ci "win.delf32" czy coś w tym stylu , prawda ?

ojjjjj ! ;)

bys sie zdziwil ;)

z dzieciaczkami jak i 10 lvlami sie ladnie mylisz 'dzieciaczku' ;)

nie amietam co tam pisalo ... napisze co mi tam wyskakuje kolo 22 bo ide do roboty wlasnie ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

@up

poszukam, jak znajde to przeskanuje i upne

@edit

znalazłem pod 8.50 ale ma PUA.Spy.ThinkerTec.PowerSpy ale tak to jest czysty, żadnych skryptów licencja jest, sprawdzę potem na laptopie czy działa

@up2

jakoś mi niedawno ukradli 150cc przez MPC a i tak nawet o keyloggeru nie pomyślałem żeby napisać...

23jq3ie.jpg

Jakiś link padł? Napisz pw z prośbą o re-upload

Proszę o usunięcie linka do MC Tibii 8.57, zawiera keyloggera.

Podanie niepodważalnego dowodu jest niestety dla mnie niemożliwe, jedyne, co mogę zrobić, to zostawić tu tego screena:

screen.

Dziwi mnie, że nie pojawiły się jeszcze zażalenia dotyczące tej kwestii.

Pani Kasia

to nie wina mc tylko ściągnąłeś coś innego lub kolega cie okradł...

http://www.virustotal.com/pl/analisis/3c09abfd46b3af2693e984fa8abfcbf2e8b0f67e5c711204c81179af75d12934-1276730685

są prawa autorskie

23jq3ie.jpg

Nie używam żadnych narzędzi do Tibii oprócz Elfbota (ściągnięty z oficjalnej strony), nikt nie ma dostępu do tej postaci.

Przemioty zostały wyczyszczone ok 15-25 minut po ściągnięciu MC, po pierwszej próbie uruchomienia.

Ale najmniej podważalny jest tu bez wątpienia criminal record (zwróć proszę uwagę na treść i godzinę Statement):

screen.

Rzecz jasna nie mam możliwości dowiedzenia, że wiadomości takie rozsyłał hacker, a nie ja sam - ale jaki miałbym interes w banowaniu sobie noobchara?

Dla mnie to zadne z tych crackow nie dziala. Jak podmieniam te dll to sie w ogole nic nie dzieje. Jest tak samo. A jesli uzywam tego HWID to pisze ze kod jest dobry a nastepnie wyskakuje blad general extracion error location E51. Cos takiego.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Dzięki za bota :).

A mam jeszcze pytanie, bo jak chcę bota pod własny klient Oriona? Ots.Net.PL<-Strona serwera i tam własny klient, to co mam zrobić, aby jakoś odpalić bota?

Tamten OTS jest 8.42, i nie wiem czy będzie działać, bo ściągałem i nie wiem jak scracować, a w tych poradnikach nie ogarniam, więc nie chcę tracić czasu jak nie można, ale słyszłame że ludzie tam na botach cisną.

Możecie podesłać jakiegoś scrakowanego ELF bota NG do tamtego ichniego klienta ;P?

Z góry dzięki ;>.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

a niby nie ma?

pododawałem wszystko

ja musiałem ogarnąc podpięte:P

jeszcze ogarniam więc prosze nie pisac postów typu

spoiler się nie otwiera itp.

23jq3ie.jpg

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 614 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...