Skocz do zawartości

7.x Blackhand.pl - pierwszy polski serwer Legion

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 778 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

Serwer otwarty 2 lata? Wy nie potraficie się skupić na jednym contencie i dokończyć go przynajmniej w 90% tylko przeskakujecie w poszukiwaniu fameu i ludzi chwaląc się jako pierwszy i jedyny taki... Człowieku weź się nie ośmieszaj i lepiej zwiń interes, bo po paru dniach będziesz musiał tylko dopłacać ^ ^

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)

Wystarczy kliknąć :)

giphy.gif

Serwer online!

Evron, widać w Twoich wypowiedziach jak bardzo nie masz pojęcia o tworzeniu serwera i Twój skrajny brak niewiedzy powinien dawać Ci do zrozumienia, że nie powinieneś się w ogóle na ten teamt wypowiadać. Nie wiem kto tutaj się bardziej ośmiesza...

Pani Kasia

Masz rację, nie mam bladego pojęcia o tworzeniu serwera, ale znam się na tej grze bardzo bardzo dobrze, grubo ponad 10 lat stażu jak już nie 11 do czegoś zobowiązuje. Reklamujecie ten serwer jak cholera, przyciągacie krzykliwym hasłem jako "the best Legion server in the world" i "Blackhand is one of the biggest World of Warcraft: Legion server in the world." Takiego owijania w bawełne i laniu wody w życiu nie widziałem. Jak możecie nazywać swój serwer najlepszym skoro prawie wszystko jest niedokończone i niepoprawione. Jak możecie nazywać swój serwer "the BIGGEST WOW Legion" skoro nawet serwer nie miał premiery, a wszystkich postaci jest 825, POSTACI! nie graczy naet wasze forum jest całkowicie martwe... to jest żałosne... Ogólnie jestem też ciekaw skoro serwer istnieje dwa lata, to ile razy zmienialiście ekspansję, bo z tego co pamiętam Enigma Wow był twoim projektem w 2015 roku na wotlku, przenieśliście się na wod, a później Legion. Ile razy jeszcze będziecie zmieniać i tłumaczyć się, że wszystko jest okej? Może wyprzedziliscie Blizzarda i projektujecie własny dodatek? Hahaha stary jesteś smieszny. Reszty administracji nie znam, ale jeśli są chociaż w połowie tacy jak ty to przyszłość tego serwera widzę jako "Error displaying the error page: Application Instantiation Error" :) Trzymaj się :)

Blackhand.pl - the best Legion server in the world! 

UPDATE:

826 POSTACI - Jakiś nieszczęśnik nie wie w jakie gó*no się pakuje :)

Edytowano przez Evron

giphy.gif

Tak, tak  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Jak nie znasz agliekiego i nie widzisz różnicy w "the biggest" a "one of the biggest" to radzę użyć translatora xD

Płacz sobie tutaj do bólu, to moja ostatnia odpowiedź do Ciebie, bo nie ma sensu w ogóle dyskutować z kimś takim jak Ty.

Ale dzięki, miałem dużo śmiechu czytając Twoje wypociny ;)

Kolego, angielskiego uczyć mnie nie musisz, odwołujesz się tylko do jednej rzeczy, którą po prostu źle zinterpretowałem, bo ją kopiowałem, a reszta rzeczy jest gdzie? Gdy tylko ten serwer upadnie z wielką radością odświeżę ten temat, aby został wrzucony do kosza, czyli tam gdzie jego miejsce jest od początku ;)
Skomentuj chociaż to :D
Reklamujecie ten serwer jak cholera, przyciągacie krzykliwym hasłem jako "the best Legion server in the world" Takiego owijania w bawełne i laniu wody w życiu nie widziałem. Jak możecie nazywać swój serwer najlepszym skoro prawie wszystko jest niedokończone i niepoprawione.

EDIT:

jestem też ciekaw skoro serwer istnieje dwa lata, to ile razy zmienialiście ekspansję, bo z tego co pamiętam Enigma Wow był twoim projektem w 2015 roku na wotlku, przenieśliście się na wod, a później Legion. Ile razy jeszcze będziecie zmieniać i tłumaczyć się, że wszystko jest okej?
no i jeszcze to plox :)

Edytowano przez Evron

giphy.gif

Pani Kasia

Serwer online!

Evron, widać w Twoich wypowiedziach jak bardzo nie masz pojęcia o tworzeniu serwera i Twój skrajny brak niewiedzy powinien dawać Ci do zrozumienia, że nie powinieneś się w ogóle na ten teamt wypowiadać. Nie wiem kto tutaj się bardziej ośmiesza...

Tak, tak  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Jak nie znasz agliekiego i nie widzisz różnicy w "the biggest" a "one of the biggest" to radzę użyć translatora xD

Płacz sobie tutaj do bólu, to moja ostatnia odpowiedź do Ciebie, bo nie ma sensu w ogóle dyskutować z kimś takim jak Ty.

Ale dzięki, miałem dużo śmiechu czytając Twoje wypociny ;)

Monsune 2.0 - owija w bawełnę, jego odpowiedzi to są: "nie znasz się", "nie ma sensu dyskutować z takim kimś jak ty" i uwaga smaczek z dw "zbanujcie Amarri" xD Nie sądziłem że ten pseudo admin będzie taką kopalnią śmechu :D

PS - zauważyłem że ci moderatorzy i admini z dw strasznie zawsze bronią i cukrują takim gównianym serwerkom jak ten, ciekawe czemu :D

Edytowano przez Amarri7

@ravell

no i panie kolego, po raz kolejny nie odpowiedziałeś na moje pytania. Robisz spam i tyle.

Czekam na odpowiedzi.

Edytowano przez Evron

giphy.gif

Pani Kasia

na tym serwerze nie ma PVP anie PVE tylko NvN albo NvE, NPCS versus NPCS albo Npc versus environment

giphy.gif

ile online? xD

20 osób max.

Edytowano przez MrAdrian976

Serwer nigdy nie był dobry i raczej nigdy nie będzie. To już któraś odsłona i znów się próbują z nowym dodatkiem i będzie wyglądać jak zawsze czyli do dupy.

giphy.gif

Dziwne jest to że po alpha/beta testach bugi występują w pierwszych questach.

Edytowano przez MrAdrian976

po co? Bo jest beznadziejny bez urazy chlopaki. Nic tam nie dziala nawet reklama.

giphy.gif

Co może wod wam chodził? Nie osłabiaj mnie, na pewno nie macie nawet w 90 % działających klas.

giphy.gif

Autor tematu Napisano (edytowany)

Serwery z działającymi w 90% klasami można policzyć na palcach jednej ręki i mają one ogromne budżety...

Ale przejrzyj sobie chagelog i zobacz ile spelli zostało naprawione. ;f

Jeśli chodzi o content WoD'a to mamy już zrobione np. wszystkie insty i dungi - będziemy je udostępniać sukcesywnie w lutym do testów.

Poza tym changelog mówi sam za siebie. Intensywnie pracujemy nad serwerem cały czas już od półtora roku.

Btw. teksty typu 'co za gówno nic nie działa' niepoparte żadnymi argumentami są zwyczajnie żałosne. 

Edytowano przez ravell

Stary poprosiłem Cie o odpowiedź na moje pytania, to tego nie zrobiłeś. Najwyraźniej działały na niekorzyść serwera... Ludzie traktują twój serwer z totalnym dystansem, bo pamiętają twoj poprzedni projekt Enigma, plus blackhand na wodzie... Były niewypałami. Kolejną sprawą jest fakt, że nie macir podejscia do graczy tylko banujecie osoby, ktore w zły sposób wypowiadają sie na temat serwera. Jestem pewien, że to co tutaj piszę dawno zostało uznane za obraze i na waszym forum otrzymałbym rangę Zablokowany. Support zdycha jednym słowem.

giphy.gif

@ravell ale ja nie próbuje wam czegoś wytknąć tylko mówię jak jest. Prawdopodobnie chodziło Ci o raidy i instancje :) Nie kwestionuje też waszej pracy, po prostu wiem, żę to nie takie proste. 

Btw. Nikt nie użył TWOJEGO zwrotu "co za gówno nic nie działa" Coś tam działa, ale spelle nie działają. Bugi w questach, legionowe instancje, raidy. Jeżeli się mylę popraw mnie, nie chce mi się rejestrować by zobaczyć tylko wasz changelog.

giphy.gif

Evron Enigma nie była niewypałem. (swoją drogą nie wiem co to ma za znaczenie, ten serwer był online z 3 albo 4 lata temu ;f) Zamknąłem go bo nie miałem czasu, ale działał bardzo dobrze tylko był kolejnym high ratem na wotlku - co nie miało prawa się udać. Blackhand na WoDzieto nie był osobny projekt. Przeszliśmy z Woda na Legion więc jak możesz mówić, ze to BYŁ niewypał jak nadal serwer jest online?

Bany za wypowiadanie się? A to ciekawe bo na forum nie ma ani jednej zbanowanej osoby a na Discordzie jest jedna - "tedihehe" za to, że m.in. przeklinał na administrację, Graczy i serwer (za to nie należy się ban? :O)

Rozumiem Evron, ze chodzi Ci o to pytanie:

"jestem też ciekaw skoro serwer istnieje dwa lata, to ile razy zmienialiście ekspansję, bo z tego co pamiętam Enigma Wow był twoim projektem w 2015 roku na wotlku, przenieśliście się na wod, a później Legion. Ile razy jeszcze będziecie zmieniać i tłumaczyć się, że wszystko jest okej?"

Odpowiedziałem wyżej ale może sprecyzuje: EnigmaWoW był zupełnie odrębnym serwerem. Nie ma NIC wspólnego z Blackhandem. Robiłem go ponad 3 lata temu i był niewypałem ponieważ nie miałem na niego czasu i był kolejnym High Ratem na wotlku (wszyscy wiemy jak takie serwery kończą). Zmienialiśmy ekspansję RAZ. Podkreślam, że to była zmiana dodatku, cały serwer pozostał ten sam, wszystkie fixy z WoDa weszły na Legion. Nie planujemy przechodzić na żaden inny dodatek.

Dziękuję uprzejmie.

Prawo do nazywania Blackhanda na wodzie jako niewypał jest takie, że po prostu był niewypałem.  DUUUŻA większość rzeczy po prostu nie działała.

giphy.gif

Autor tematu Napisano (edytowany)

Blackhand na wodzie nie został nigdy otwarty oficjalnie, więc nie mógł być niewypałem ;)

Edytowano przez ravell

No tak najlepiej nie otwierać oficjalnie serwera bo zawsze można powiedzieć że coś nie działa bo to beta.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 778 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...