Skocz do zawartości

Cannabis w polsce?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 571 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Mordki, jak myślicie że kiedy nasz piękny rząd zaakceptuje marihuane? Chodzi mi na jakiej przestrzeni lat to zrobi. Bo jak dla mnie to jest rzecz nie do ominięcia, bo te stare zacofane typy zrezygnują z rządu i przedzej czy później młodzi ludzie którzy wejdą tam wprowadzą to, dla mnie to jedynie kwestia czasu, zatem ci co są tam teraz unikają tego co się wydarzy. 

Jeśl ktoś i dzie na polityka i chce teg dokonać popieram i głosuje i szanuje i jesli ci sie uda zamawiam stara pełnego topkow 4u only

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Pani Kasia

Dopóki w sejmie są te partie, które są, raczej nic się nie zmieni. 

W następnych wyborach prawdopodobnie znowu wygra PIS, więc będzie tak jak teraz. Może dopiero w 2023 roku się coś zmieni (w co bardzo wątpie).

1398258449-U383457.png

Prawdopodobnie nie będzie tak długo aż ten kraj będzie istniał. Prędzej by wymarła generacja ludzi, którzy wielbią jakiegoś typa w białym fartuchu za to że ubrudził się kremówką.

Pani Kasia

Medyczna jest już legalna, a do zwykłej hmm... imo nie trudno się dostać. Koniec języka za przewodnika :)

Jaaapierdole jak ja pluje na takich ćpunów co tylko legalizacja bo będzie się lepiej żyło, poczytajcie co zielsko odpierdala z ludźmi dopiero później się wypowiadajcie.

Mam nadzieję, że w Polsce tego gówna nie zalegalizują, tfu

Projekt upadł.

hurr durr cpuny i chuje wez tam pal wroty jak sie nie znasz na temacie. osoby ktore jedza za duzo slodyczy tez maja problemy, wszystko trzeba uzywac z glowa ja pluje na takich gowno hejeterow jak ty co nawet nie umieją napisać

a co do tematu: jeśli partie rządzące się nie zmienią to marihuana legalna nie będzie. 

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

Pani Kasia

Oby legalna nie była i tak już mamy używki takie jak papierosy, alkohol itp. Z resztą jak ktoś będzie chciał palić to i tak zapali nie trudno to dostać.

nie ma różnicy czy legal czy nie jedyna dla mnie byłaby taka że drzewko bym sobie w domu trzymał a tak? dostęp ma każdy i psy nie gonią za tym tak jak kiedyś. Masz 1g to cię puszczą albo wpiszą 0,3g xD

Tylko Lucyfer

Jestem Hujston

18 godzin temu, JJ4U™ napisał:

Jaaapierdole jak ja pluje na takich ćpunów co tylko legalizacja bo będzie się lepiej żyło, poczytajcie co zielsko odpierdala z ludźmi dopiero później się wypowiadajcie.

Mam nadzieję, że w Polsce tego gówna nie zalegalizują, tfu

A co tobie do tego co ktoś sobie pali, wstrzykuje czy wciąga? Jak ktoś chce to niech to robi, ty nie musisz. 

Sam nic nie ćpam, wiem, że to szkodliwe, ale jestem za legalizacją. Niech się inni trują skoro tego chcą, w większości są to dorośli ludzie którzy myślą samodzielnie, więc nie trzeba się nimi zajmować i zakazywać czegoś bo jest szkodliwe. 

1398258449-U383457.png

3 minuty temu, 9Jarek9 napisał:

A co tobie do tego co ktoś sobie pali, wstrzykuje czy wciąga? Jak ktoś chce to niech to robi, ty nie musisz. 

Sam nic nie ćpam, wiem, że to szkodliwe, ale jestem za legalizacją. Niech się inni trują skoro tego chcą, w większości są to dorośli ludzie którzy myślą samodzielnie, więc nie trzeba się nimi zajmować i zakazywać czegoś bo jest szkodliwe. 

Mi do tego niby nic tylko zarówno ja jak i moja rodzina może się natknąć na takiego naćpanego idiotę i co wtedy? On dostanie x lat, a ja będę musiał chodzić na grób bliskeigo do końca życia.

Sam miałem niemiłe przeżycie z naćanym typkiem który od tak zaczął się do mnie sadzić, a gdy chciałem odejść zaczął mnie dusić.

Projekt upadł.

Pani Kasia

9 minut temu, JJ4U™ napisał:

Mi do tego niby nic tylko zarówno ja jak i moja rodzina może się natknąć na takiego naćpanego idiotę i co wtedy? On dostanie x lat, a ja będę musiał chodzić na grób bliskeigo do końca życia.

Sam miałem niemiłe przeżycie z naćanym typkiem który od tak zaczął się do mnie sadzić, a gdy chciałem odejść zaczął mnie dusić.

Sporo osób po alkoholu zachowuje się podobnie. Dodam, że takich osób jest dużo więcej niż ćpunów. Dlaczego więc alkohol jest legalny i nikt nie chce go zakazać? 

1398258449-U383457.png

1 minutę temu, 9Jarek9 napisał:

Sporo osób po alkoholu zachowuje się podobnie. Dodam, że takich osób jest dużo więcej niż ćpunów. Dlaczego więc alkohol jest legalny i nikt nie chce go zakazać? 

Bo to się opłaca. Głupi paradoks. Tak samo jak nie można jeździć po alkoholu, a wódke czy piwa sprzedaje się na stacjach benzynowych. 

Projekt upadł.

1 minutę temu, JJ4U™ napisał:

Bo to się opłaca. Głupi paradoks. Tak samo jak nie można jeździć po alkoholu, a wódke czy piwa sprzedaje się na stacjach benzynowych. 

A narkotyki by się nie opłacały (szczególnie marihuana) ? 

1398258449-U383457.png

Przed chwilą, 9Jarek9 napisał:

A narkotyki by się nie opłacały (szczególnie marihuana) ? 

Nie mówię, że nie. 

Projekt upadł.

1 minutę temu, JJ4U™ napisał:

Nie mówię, że nie. 

Więc dlaczego nie mogłyby być legalne, skoro to też się opłaca i wyrządza szkody porównywalne do alkoholu? 

1398258449-U383457.png

1 godzinę temu, 9Jarek9 napisał:

Więc dlaczego nie mogłyby być legalne, skoro to też się opłaca i wyrządza szkody porównywalne do alkoholu? 

Imo naćpani ludzie zawsze będą dla mnie gorsi niż nachlani. Niby podobny efekt i tak dalej ale jakoś nie lubię po prostu ludzi którzy sięgają po to i to także dla mnie duże nie. Ale to tylko moje zdanie. 

Projekt upadł.

23 minuty temu, JJ4U™ napisał:

Imo naćpani ludzie zawsze będą dla mnie gorsi niż nachlani. Niby podobny efekt i tak dalej ale jakoś nie lubię po prostu ludzi którzy sięgają po to i to także dla mnie duże nie. Ale to tylko moje zdanie. 

To nie tylko twoje zdanie. Sporo osób tak myśli. A przyczyną tego jest zakorzenienie alkoholu we współczesnej kulturze. Piją prawie wszyscy, jedni mniej, inni więcej, ale piją. Ludzie utożsamiają się z grupą osób pijących, więc nie mogą sobie pozwolić na to, by ktoś to krytykował. 

A mając do wyboru jedynie dwie tak samo złe opcje, człowiek zawsze wybierze tą, z którą bardziej się utożsamia, twierdząc, że jest ona lepsza. Czuje się wtedy lepiej i to jest normalne. 

1398258449-U383457.png

Tak czytam sobie te posty i... mam wrażenie, że większość osób nie ma pojęcia o czym mówi.Otóż- marihuana (bo ów psychodeliku mówimy) prócz problemów z pamięcią krótkotrwałą w przypadku osób, które mają"systematyczną" styczność z THC nie ma jakiś większych minusów(mowie o 100% marihuanie, a nie mixie suszu+tytoniu) a co z alkoholem? wiele chorób chociażby związane z wątrobą, jak i wielkim problemem jakim jest alkoholizm (tak- da się uzależnić od marihuany, a dokładniej od jej działania).Ów choroba, która jest bardzo bagatelizowana w tym kraju (ale cóż się dziwić-ta używka jest wpisana w naszą kulturę) jest tak samo destruktywna jak uzależnienie od chociażby heroiny (tak samo możesz umrzeć, gdy nie w odpowiednim momencie odstawisz alkoholu, narkotyku).Oczywiście, mówimy  o "czystej marihuanie" więc nie takiej, z ulicy,która mogła być maczana w niewiadomej substancji.

Plusy legalizacji?

1.podatki-coś co nasz rząd bardzo lubi.

2.nowe miejsca pracy-ktoś to musi dystrybuować.

3-kontrola- odpowiednie organy mają kontrolę,  co ludzie palą (czytaj-dostajesz czysty susz, bez żadnej obawy,że dostaniesz jakieś maczane gówno)

oczywiście, nie mówię, że marihuana powinna być ogólnie dostępna dla każdego- moim zdaniem 21 wiosen było by odpowiednim wiekiem na takowe rzeczy- masz pełną świadomość co bierzesz, nikt nie jest za ciebie odpowiedzialny.

Edytowano przez adrian2534

DR5ChPt.png

7 godzin temu, adrian2534 napisał:

3-kontrola- odpowiednie organy mają kontrolę,  co ludzie palą (czytaj-dostajesz czysty susz, bez żadnej obawy,że dostaniesz jakieś maczane gówno)

To jest też plus legalizacji innych zakazanych substancji. Wystarczy popatrzeć na dopalacze - wiele osób umiera lub ledwo przeżywa po pierwszym użyciu, a to dlatego, że wcześniejszy skład został zakazany i pojawił się nowy, bardziej szkodliwy. 

1398258449-U383457.png

6 godzin temu, 9Jarek9 napisał:

To jest też plus legalizacji innych zakazanych substancji. Wystarczy popatrzeć na dopalacze - wiele osób umiera lub ledwo przeżywa po pierwszym użyciu, a to dlatego, że wcześniejszy skład został zakazany i pojawił się nowy, bardziej szkodliwy. 

No nie w wszystkich, taka heroina, chociaż kiedyś używana jako lekarstwo (fun fact-pewien Austryjak z wąsikiem brał ów substancję) nawet z "kontrolowanym" składem no nie jest zbyt bezpieczna (łatwo ją przedawkować).

DR5ChPt.png

wszystko idzie przedawkować. Prawda jest taka, że jeśli człowiek nie spróbuje czegoś to nie powinien pierdolić głupot na ten temat. O dopalaczach też typowe polaczki się wypowiadają zazwyczaj a chuja się znają xD

Legalizacji nie będzie, jeśli miała by być to jestem za tym by LSD, Grzyby, Amfetamina, Kokaina były też legalne, zresztą co to za różnica 

Tylko Lucyfer

Jestem Hujston

Porównywanie alkoholu z marihuaną. Ja pierdole xD

comment_5cp4c4OhXzs2Y1N01oYDiYWR5dT8gaak

Tyle w temacie znawców używek, haha i tacy ludzie mają prawa wyborcze. Porażka. pozdr.

jaka czytam posty jakiegoś tam j14124124125124 asona czy chuj wie jaki ma nick to mi gorzej że takie ameby chodzą po świecie 

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

16 godzin temu, Nuts. napisał:

jaka czytam posty jakiegoś tam j14124124125124 asona czy chuj wie jaki ma nick to mi gorzej że takie ameby chodzą po świecie 

Smaruj wafla typie, mam prawo się wypowiedzieć to się wypowiadam ty masz prawo mieć to w dupie. Strzałka 

Edytowano przez JJ4U™

Projekt upadł.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 571 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...