Skocz do zawartości

Kupno konta na allegro

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 236 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, kiedys grałem dużo w lola, ale przestałem i pozbyłem się mojego konta, Chciałbym znowu zacząć grać i znalazłem sobie taką fajną oferte na allegro https://allegro.pl/oferta/league-of-legends-unranked-smurf-euw-konto-22-26k-7750999155 cena nie jest zła, gosciu jest bardzo komunikatywny, odpowiada na każdego maila ponadto inne oferty maja wyższe ceny i chciałbym kupić to konto tylko mam pytanie czy ktos już kupował takie konta i czy można za to dostać bana? Ktoś już dostał ?

Pani Kasia

Bana można dostać bo grasz nie na twoim koncie tylko kupionym. Druga sprawa to taka, że jeśli gościu zna dane do odzyskania konta jak data założenia, miejsce itp. itd. to może to konto z łatwością odzyskać i zostaniesz z niczym. Trzecie sprawa to taka że większość czystych kont 30lvl z 20k BE są robione botem który nabija lvl więc szanse na bana zwiększają się. 

00Ydvwv.png

Ale pisze, że mail nie jest zweryfikowany,  więc ciezko było by mu odzyskać konto. Z tymi banami to fajnie jakby wypowiedział sie ktos kto juz takie konto kupował i faktczyne dostał bana. Ale dzięki za odpowiedź :) 

Pani Kasia

Osobiście proponowałbym kupić sobie smurfkonto na jakichś stronach przeznaczonych od tego, ale ceny są kosmiczne czasami.

Odnośnie kupowania konta -> dwa konta kupiłem tutaj na mpc i nigdy nie dostałem bana, nie sprawdzają po IP chyba że ktoś się rzeczywiście przyczepi.

Inaczej, jeśli nagle na twoim koncie zostało zmienione IP, a ty napiszesz że ktoś siedzi na twoim koncie i mają sprawdzić kto taki, to dostaniesz perma i będą

czekali aż wyślesz wszystkie dane do odzyskania. Automatycznie nie sprawdzają IP.

Wracając do samego kupowania kont na allegro. Gwarancję masz tam 30 dni, jednakże po tych 30 dniach typ może napisać do riot z prośbą o przywrócenie konta.

A tym samym stracisz pieniądze, dlatego to jest ryzyko. No ale czym życie bez ryzyka.

SYG.png

Kupowałem kiedyś konto z takiej aukcji, bez problemu śmiga od 2 lat. Z tym że to konto służy mi do zabawy na low elo, ewentualnie jako konto zastępcze dla kogoś ze znajomych przy boostowaniu na flexach

Konto jest zrobione na bocie jak wszystkie, które są na Allegro „czyste”

Konta to prawdziwa maszyna do robienia pieniędzy. Płacisz 300 zł za porządnego pixel bota i pieniądze same się zarabiają. Na Twoim miejscu albo zacząłbym grać od początku albo kupił konto od prywatnej osoby. W sensie z jakimiś skinami, większą ilością postaci bo wtedy będziesz bezpieczniejszy.

Pani Kasia

ja kiedyś kupiłem takie konto, chyba nawet od tego samego gościa i nie mam do dzisiaj żadnych problemów. On nie może ci ukraść konta bo mail nie jest zweryfikowany i ty sobie go dopiero weryfikujesz. 

Mój kolega kiedyś kupił sobie takie konto i wszystko było okej, tylko był tak podniecony, że nie zauważył, że gościu nie oddał mu e-maila. No i grał sobie ten mój kolega i wbił diax+ no i nagle nie mógł się zalogować na konto, bo były zmienione passy. Napisał do supportu o pomoc, a oni zbanowali konto, bo było expione na bocie, więc ja takim ofertom na allegro nie ufam.

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

MPC FORUM Member - 10.12.2016

Znalezione obrazy dla zapytania conor mcgregor danse gif

Mógłby sie ktoś jeszcze wypowiedzieć w temacie ? tylko bez postów mój kolega/brat/kuzyn tylko ludzie którzy kupili konto sam przymierzam się do kupna konta więc pytam ile najlepiej odczekać z kupnem rp ? i jak email jest nie zweryfikowany nie było kupowanych rp to gość który sprzedaje konta może je odzyskać po samym loginie od supportu ?

Szanse na bana za posiadanie takiego konta to coinflip. Z małą szansą na bana, ale jednak coinflip. Dopóki nie będziesz się chwalił i nikt Cię nie przykonfidenci to (przynajmniej przez jeszcze jakiś czas) taka metoda będzie bezpieczna. RG nie posiada automatycznego systemu banującego podejrzanych kont i prawdopodobnie nigdy nie będzie miało czegoś takiego. Nigdy też nie słyszałem o fali banów za konta z expbotów. Również reportowanie takich kont z poziomu klienta gry nic Ci nie da. Konta zgłoszone w grze sprawdzane są przez "nieludzi". Wysłanie reportu za "nielegalne oprogramowanie" sprawdzi tylko i wyłącznie logi z czatu, statystyki i obecność konta na wykonywanie czynności niedozwolonych dla normalnego gracza (wysyłanie pakietów, których się nie da normalnie wysłać, tj. słynne skille zza pleców lub stawianie wież Azira w miejscach innych, aniżeli ruiny turretów z pominięciem tych w bazie enemy). Aby taki boter dostał bana jest praktycznie tylko jedna metoda - ręczne zgłoszenie do supportu, aby konto było przejrzane ręcznie.

Chyba najlepiej można porównać takie konta do prezerwatyw. Niby "zawsze" są bezpieczne, ale mogą pęknąć. Miezmiernie rzadko (bez jaj, chodzi o takie normalne, renomowanej marki, a nie noname), ale istnieje jakaś szansa.

Edytowano przez Revayerq

SmokAnaloK -> Analok -> Reygras -> Reyaver -> Revayerq -> Raweryk

unknown.png

-> customowy styl dla MPC by me <-

Pani Kasia

kiedyś też się pozbyłem mojego i kupiłem z allegro a po roku gościu sobie odzyskał hasło i je straciłem, wiedząc że nic nie wskóram to napisałem do supportu o tej sytuacji, żeby je zbanowali bo gość sobie tam grał i zbanowali je na zawsze 

Tak jak wspomniał kolega wyżej - może to być coinflip. Ja sam kupiłem konto dwa lata temu i gram na nim do dziś. Mój kolega który także kupił konto, dostał bana po trzech dniach zakupu bo większość takich kont jest "botowanych". 

50 minut temu, Weezyboss2137 napisał:

w każdym razie jest jakaś możliwość uchronienia się przed odzyskaniem konta przez właściciela ?

Jeśli właściciel zna wszystkie dane typu kiedy było zakładane konto, pierwsze kupione championy itp, itd to raczej nie.

00Ydvwv.png

1 godzinę temu, Sneakysu napisał:

Jeśli właściciel zna wszystkie dane typu kiedy było zakładane konto, pierwsze kupione championy itp, itd to raczej nie.

a jakie to ma odniesienie do kont założonych i wyexpionych na botach ? raczej championy nie są tam kupione

Raczej nie sądzę, aby ktoś, kto sprzedaje dużo botowanych kont bawił się w "odzyskiwanie", aby konto odzyskać.
1) Zostaje oszustem
2) Po co mu odzyskiwać to konto, skoro i tak expi i expi te konta i zakłada nowe.

Konta kupowane od ludzi, którzy sprzedają je hurtowo powinny być relatywnie (tak kurwa, kocham to słowo i nie, nie używam słowa "względnie") bezpieczne. Warto sprawdzić opinię o sprzedawcy, ale to chyba powinno być oczywiste. A jak kupujesz pojedyńcze, wyexpione konto "grałem, ale znudziła mi się gra, konto należy do Riot Games, ja sprzedaję jedynie swój poświęcony czas na osiągnięcie wszystkiego" = tutaj masz 50% szans, a bo może sobie pomyśli "a kurwa, zachciało mi się grać, napiszę do supportu, że ktoś mi konto zarumunił". :D

unknown.png

2 minuty temu, Revayerq napisał:

Raczej nie sądzę, aby ktoś, kto sprzedaje dużo botowanych kont bawił się w "odzyskiwanie", aby konto odzyskać.
1) Zostaje oszustem
2) Po co mu odzyskiwać to konto, skoro i tak expi i expi te konta i zakłada nowe.

Konta kupowane od ludzi, którzy sprzedają je hurtowo powinny być relatywnie (tak kurwa, kocham to słowo i nie, nie używam słowa "względnie") bezpieczne. Warto sprawdzić opinię o sprzedawcy, ale to chyba powinno być oczywiste. A jak kupujesz pojedyńcze, wyexpione konto "grałem, ale znudziła mi się gra, konto należy do Riot Games, ja sprzedaję jedynie swój poświęcony czas na osiągnięcie wszystkiego" = tutaj masz 50% szans, a bo może sobie pomyśli "a kurwa, zachciało mi się grać, napiszę do supportu, że ktoś mi konto zarumunił". :D

to zrozumiałe że wyexpione jedno konto nie wchodzi w grę bardziej sugeruję się kontem np podanym w linku tutaj w temacie w sumie tak się zastanawiam ile takich kont taki handlarz posiada bo jeżeli jest ich dużo to raczej słaba szansa na to że bedzie pamiętał wszystko tych kontach :P 

1 minutę temu, Weezyboss2137 napisał:

to zrozumiałe że wyexpione jedno konto nie wchodzi w grę bardziej sugeruję się kontem np podanym w linku tutaj w temacie w sumie tak się zastanawiam ile takich kont taki handlarz posiada bo jeżeli jest ich dużo to raczej słaba szansa na to że bedzie pamiętał wszystko tych kontach :P 

Jak koleś sprzedaje expione botami konta na potęgę (hurtowo) to znikoma jest szansa na "zabranie konta", a szansa na bana jest niezbyt duża (mała). A przy kontach "używanych przez istoty ludzkie" masz znikomą szansę na bana i niewielką szansę na "zabranie konta". Czyli w sumie na odwrót. To i tak zależy na kogo trafisz. Możesz na przykład od 20 osób kupić po jednym koncie i będziesz miał wszystkie 20 kont, a równie dobrze (jak będziesz miał "bad luck") to wszystkie 20 Ci "zabiorą" (albo RIOT, albo - tu bardziej prawdopodobne - właściciele). Nie wiem co tutaj więcej napisać. Wszystko powinno być pewne, nie ma tutaj żadnych wyliczeń i statystyk/danych. Całe to zagadnienie jest pytaniem na logikę. A na logikę szanse są teoretycznie niewielkie, a praktycznie to zależne od ludzi, na których trafiasz (zarówno w transakcji, czyli sprzedawcy), jak i ludzie z gierki, którzy mogą chcieć zjeść makowca z władzami "RAJOTU".

unknown.png

16 minut temu, Revayerq napisał:

Jak koleś sprzedaje expione botami konta na potęgę (hurtowo) to znikoma jest szansa na "zabranie konta", a szansa na bana jest niezbyt duża (mała). A przy kontach "używanych przez istoty ludzkie" masz znikomą szansę na bana i niewielką szansę na "zabranie konta". Czyli w sumie na odwrót. To i tak zależy na kogo trafisz. Możesz na przykład od 20 osób kupić po jednym koncie i będziesz miał wszystkie 20 kont, a równie dobrze (jak będziesz miał "bad luck") to wszystkie 20 Ci "zabiorą" (albo RIOT, albo - tu bardziej prawdopodobne - właściciele). Nie wiem co tutaj więcej napisać. Wszystko powinno być pewne, nie ma tutaj żadnych wyliczeń i statystyk/danych. Całe to zagadnienie jest pytaniem na logikę. A na logikę szanse są teoretycznie niewielkie, a praktycznie to zależne od ludzi, na których trafiasz (zarówno w transakcji, czyli sprzedawcy), jak i ludzie z gierki, którzy mogą chcieć zjeść makowca z władzami "RAJOTU".

pisałem do gościa co sprzedaje te konta z linku tutaj i napisał mi "sprzedajemy glownie atarsze konta w celu minimalizowania szansy bana" i nie wiem jak to rozumieć :D 

3 godziny temu, Weezyboss2137 napisał:

pisałem do gościa co sprzedaje te konta z linku tutaj i napisał mi "sprzedajemy glownie atarsze konta w celu minimalizowania szansy bana" i nie wiem jak to rozumieć :D 

Chodzi o to, że jeśli były one expione botem, to czym dłużej stoją to według nich jest mniejsza szansa na bana. No bo w końcu skoro konto ma już z dwa miesiące to raczej z dnia na dzień bana nie dostanie. Tak samo jeśli byłoby to konto kupowane a potem sprzedawane. Też o ile minęło kilka miechow to może akurat nie będzie chciał odzyskać od zbanować tego konta. 

No, pomimo wszystko nie ważne ile czasu minie, dalej to jest 50/50.

SYG.png

2 godziny temu, xOstateczny napisał:

Chodzi o to, że jeśli były one expione botem, to czym dłużej stoją to według nich jest mniejsza szansa na bana. No bo w końcu skoro konto ma już z dwa miesiące to raczej z dnia na dzień bana nie dostanie. Tak samo jeśli byłoby to konto kupowane a potem sprzedawane. Też o ile minęło kilka miechow to może akurat nie będzie chciał odzyskać od zbanować tego konta. 

No, pomimo wszystko nie ważne ile czasu minie, dalej to jest 50/50.

no napisał jeszcze że ma na stanie około 2k kont do sprzedania także może to nie do końca 50/50 :P 

Dnia 6.01.2019 o 15:20, Weezyboss2137 napisał:

w każdym razie jest jakaś możliwość uchronienia się przed odzyskaniem konta przez właściciela ?

Nie ma takiej możliwości aby Ci odebrał konto jeżeli mail nie był zweryfikowany. W tej ofercie w linku Ty sobie weryfikujesz mail więc jesteś tak jakby pierwszym właścicielem i nawet w przypadku pisania do supportu i podawania tych danych typu: pierwszy skin (pomijając to że gościu pewnie nie kupuje skinow do konta ktore będzie sprzedawać xd)  nie odzyska konta bo musi mieć tego pierwszego maila, którego właścicielem będziesz ty.  

https://support.riotgames.com/hc/en-us/articles/202290340-Don-t-Buy-Accounts-

Dnia 8.01.2019 o 11:15, Janu napisał:

Nie ma takiej możliwości aby Ci odebrał konto jeżeli mail nie był zweryfikowany. W tej ofercie w linku Ty sobie weryfikujesz mail więc jesteś tak jakby pierwszym właścicielem i nawet w przypadku pisania do supportu i podawania tych danych typu: pierwszy skin (pomijając to że gościu pewnie nie kupuje skinow do konta ktore będzie sprzedawać xd)  nie odzyska konta bo musi mieć tego pierwszego maila, którego właścicielem będziesz ty.  

Podczas odzyskiwania konta podajesz maila użytego podczas rejestracji, nie musi być nawet zweryfikowany ale wystarczy, że taki mail zaistniał w bazie podczas rejestracji konta i może nadal konto odzyskać, nie musi mieć tego maila aktywnego na stronie gry. 

76561198169311417.png

Dnia 13.01.2019 o 14:07, Creative napisał:

https://support.riotgames.com/hc/en-us/articles/202290340-Don-t-Buy-Accounts-

Podczas odzyskiwania konta podajesz maila użytego podczas rejestracji, nie musi być nawet zweryfikowany ale wystarczy, że taki mail zaistniał w bazie podczas rejestracji konta i może nadal konto odzyskać, nie musi mieć tego maila aktywnego na stronie gry. 

I tu się mylisz. musi być zweryfikowany. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu. Więc nie ma możliwości aby ta osoba ktora sprzedaje te konta odzyskała do nich dostęp. Mam do dzisaj konto kupione z tego linka i nie mam żadnych problemów a kupiłem je juz dawno temu. 

Dnia 20.01.2019 o 16:17, Janu napisał:

I tu się mylisz. musi być zweryfikowany. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu. Więc nie ma możliwości aby ta osoba ktora sprzedaje te konta odzyskała do nich dostęp. Mam do dzisaj konto kupione z tego linka i nie mam żadnych problemów a kupiłem je juz dawno temu. 

Nie ma to jak typowy janusz, nie wie ale i tak się wypowie. Nic nie musi być zweryfikowane, konta nie odzyskujesz za pomocą opcji zapomniałem hasła a wysyłając zgłoszenie do supportu, sam w ten sposób robiłem ludzi w chuja i odwrotnie.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 236 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...