Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 282 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

imperato.jpg

IP: IMPERATO.CSRV.PL

 

 

 

 

Co to w ogóle za serwer?

Imperato jest serwerem stworzonym z myślą o długoterminowej rozgrywce. Cały czas będzie on rozwijany, dodawane będą oraz usprawniane wszelkie aspekty gry. Cały czas się rozwijamy, mimo to już wiele rzeczy zostało zaimplementowanych w rozgrywkę.

 

To już nie jest zwykły minecraft. Tutaj założysz gildię. Tutaj pohandlujesz z NPC - sprzedasz nadwyżkę przedmiotów, a także zakupisz to co potrzebujesz.

 

To tutaj właśnie możesz stworzyć swój wymarzony ekwipunek, gdyż na serwerze zostało dodanych ponad 80 (!) NOWYCH enchantów.

I to właśnie na tym serwerze możesz znależć pojawiające się na mapie skrzynki z losowym dropem.

To tutaj możesz wykonać różne misje, poodkrywać ciekawe znajdźki, pogadać z ciekawymi ludźmi. I to tutaj, na tym serwerze, możesz wybrać z pośród kilku (w różnym czasie będą dodawane różnorakie nowe) klas postaci, z których każda cechuje się innymi umiejętnościami.

 

Być może są serwer na których jest większa ilość graczy. Są różne tryby. Ten serwer będzie cały czas wspierany, opłacany, więc jeżeli będziesz chciał możesz do niego wrócić za miesiąc, a zobaczysz jak bardzo urozmaicił rozgrywkę w tym czasie. Tu nie możesz się nudzić!

 

 

Zapraszam :-)
Parę screenów:

 

2018-12-30_11.22.59.png2018-12-30_11.22.47.png

 

 

Edytowano przez axe321

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Pani Kasia

Temat po miesiącu nieaktywności zostaje przeniesiony do archiwum. 


Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Udostępnij ten post


Link to postu
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 282 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...