Skocz do zawartości

[Dziennikarz] Molirol

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 131 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Cześć, mam na imię Kamil i chciałbym spróbować moich sił jako dziennikarz w MPC News. 

image.png

Pani Kasia

Całość pracy prezentuje się bardzo przeciętnie. W niektórych momentach miewam aż wrażenie, że niektóre literówki i błędy interpunkcyjne zostały popełnione celowo. Myślę jednak (mam nadzieję!), że przy odrobinie pracy może być tylko lepiej. Powiedzmy zatem, że neutral... jednakże z przychylnością na tak. ;-)

Pani Kasia

Same prace prezentują raczej średni poziom, tragedii nie ma, ale rzeczywiście korektor miałby sporo pracy przy tych tekstach. Ciężko mi to jakoś jednoznacznie ocenić, więc z mojej strony neutral.

9amUS1C.png

Teksty napisane w bardzo niechlujny sposób, sporo błędów i całość niekoniecznie trzyma się kupy. Korektor miałby wiele pracy. Możliwe, że pracując już w grupie, nad docelowym tekstem bardziej byś się przyłożył, ale jestem na nie.

185241494535326637230.png

Podjęcie decyzji nie było łatwe, jednak ostatecznie zdecydowaliśmy, że nie możemy nawiązać z Tobą współpracy. Prace nie były złe - były przeciętne, jednak zawierały sporą ilość błędów m.in. w konstrukcji zdań, które niestety ciężko jest poprawiać, bo tekst w zasadzie trzeba przepisywać na nowo. Mamy jednak nadzieję, że nie zniechęcisz się i zdecydujesz się aplikować w przyszłości. 

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 131 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...