Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tokyo Drift V1.0

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 3158 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Instrukcja:

1.Włączamy Tokyo Drift(czit),

2.Włączamy Counter Strike,

3.Wchodzimy na serwer

4.F12 wyłączamy lub włączamy czita , na F11 oraz możemy zmieniać opcje ( czułość aima etc.)

Funkcje :

~Aimbot

~ Wallhack

~Speedhack

~Anty flesh

~Anty smoke

DOWNLOAD:

http://www.megaupload.com/?d=LOB1ZSHL

SKAN

http://www.virustotal.com/pl/analisis/8a249b79f06a19a65d2606ebe1ffa47edafcecbb4603ec526589f8f5b6f4b577-1277876871

Gram na nim długo i jeszcze nigdy nic mi się z kompem nie stało .

Pozdrawiam

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

Powoli wracam do życia.

Student prawa  ^^

Pani Kasia

a na tym aimie postac kreci sie jak pojebana?

hmmm nawet jesli sie nie kreci to jak strzelasz albo biegasz to ci celownik lata;)

Pani Kasia

Pani Kasia

Mam program ecc co w nim jest all i się celownik nie rusza Wejdzie na moje posty Pozdrawiam Ron(Rones)

Pozdrawiam Rones

Zbieram - :)58095667.jpg

Pani Kasia

Cheat Fajny\

ALe coś mi nie działa

67979104.jpg

Justin Bieber nie żyje

Najświeższe wiadomości całego świata tylko w BBC. Jak donosi rzecznik prasowy Justin Bieber został dotkliwie pobity zaraz po swoim koncercie. Policja wyklucza napad w celach zarobkowych był to najpewniej zaplanowany atak na gwiazdę POP . Bieber w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w LA skąd są przecieki ze Justin nie przeżył zamachu na swoje życie --- Z ostatniej chwili rzecznik Prasowy młodego artysty ogłosił konferencje by ogłosić "złe nowiny" dla świata nasz reporter będzie na tej konferencji i przekaże nam najświeższe informacje. Niestety jest tak jak wszyscy sie obawiali Justin Bieber w wyniku odniesionych ran zmarł o godzinie po południu czasu GTM+6 sprawców jak dotąd nie udało się ująć. Na nagraniu z kamer przemysłowych widać ze jeden z 4 napastników ma na sobie biało-czerwoną bluzę z orłem. Policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie sprawców

Daj +

Lol,co Ty odpalasz go na steamie czy jak?

Ja tak testowałem jak na steamie chciałem coś takiego zrobić i nie mogłem wrócić do gry.

Pokombinuj jak mozesz wejsc do gry z rozdzielczością,OpenGL ustaw.

Co jest aim bot mi nie dziala. Klikam F12, potem F11 tam gdzie okienko z aim botem daje 3 2 albo 1 i nawet nie wali hedow ani sam nie strzela... pomocy.

Moje konta Metin2:

Alamut - 100lvl Ninja Dagger ON

Arkanta - 97 lvl Szaman Smok ON

Alamut - 94 lvl Wojownik Mental OFF

Metin2 PL - 59 lvl Wojownik Body OFF

Dodaje reupload:

DOWNLOAD:

http://hotfile.com/dl/81499167/615bde0/TOKYO_DRiFT_V1.0.rar.html

SKAN:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c24aa439bbd99eb84ee074d8e7990666d19ad35a6f9bd7f8f29a287608444cfe-1289327365

Używam go cały czas i nic mi się z kompem nie dzieje.Inne wirusy są pokazane na virustotal ale to ten sam cheat jedynie REUP

Nie proszę o+,ale jeśli chcesz dać to ja nie odmówię :)

Taki mały Plusik do TEMATU Jak klikacie F11 - F12 To wywala z Hry prawda czasem tak Jest więc Musisz Zmienić ; )

Wchodzimy w Options > Keyboard > Zjeżdżamy na Sam dół > I tam Jest Quit Game Zmieniamy to na Inny Np F7 F5 : )

Jeśli macie problemy Pisać na PW ; ) Lub GG : ) 10055126

Jeśli pomogłem daj Plusa! : *

76561198375594763.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 3158 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...