Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

[Szukam] Gier gdzie "liczy się skill a nie lvl" ;D

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 2377 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Chodzi mi o coś w styluu hmm Chivalry Medieval Warfare ale najlepiej żeby to był mmorpg nie wiem czy takowe istnieją dlatego pytam się was :)

Ja polecam:

-Chivalry Medieval Warfare (gra tworzona na kickstarterze ale świetnie rozbudowany system walki brak poziomów ani umiejętności tylko sam skill jest potrzebne do walki co czyni że każdy ma równe szanse :D)

:>>

Pani Kasia

Pani Kasia

Guild Wars 2 walka zależy od Skilla gracza (pół non target), PVP od 1 poziomu każdy ma takie same EQ (można zmieniać opcje) na WvW liczy się taktyka a Dungeony wymagają jednak skilla.

May the lord protect me as the world gets hectic.

sygniacia.jpg
My voice projected my life reflected.

Guild Wars 2 walka zależy od Skilla gracza (pół non target), PVP od 1 poziomu każdy ma takie same EQ (można zmieniać opcje) na WvW liczy się taktyka a Dungeony wymagają jednak skilla.

Mi chodzi głównie o gry gdzie nie ma poziomu postaci każdy jest że tak to ujmę "maksymalnie" równy sobie zwykła walka, dobry system PvP, jakieś gildie, a między nimi wojny itd. itp. ale propozycja dobra tylko szkoda że płatna ale zastanawiam się nad kupnem :)

:>>

Age of wushu ? hahahah ...

Nie ma lvli, skillujesz... Ale cała gra jest po prostu do dupy.

Mount&Blade ? Uboższa wersja Chivalry Medieval Warfare.

Pani Kasia

Jeśli grałeś w Chivalry to na pewno spodoba Ci się War of The Roses.

Gra jest bardzo podobna. Wcielasz się w rycerza i jesteś w średniowieczu (czyli około XV wieku).

War of the Roses to dynamiczna gra akcji nastawiona na rozgrywkę w trybie multiplayer, opracowana przez twórców serii Europa Universalis. Tytuł pozwala nam wziąć udział w pięciu historycznych bitwach z okresu krwawej wojny domowej w piętnastowiecznej Anglii – zwanej również Wojną Dwóch Róż. Możemy opowiedzieć się zarówno po stronie rodu Lancasterów, jak i Yorków.

Wada to to że ma większe wymagania niż Chivalry.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...